Dokončili jste 0% tohoto průzkumu.
Upozornění: Ve svém prohlížeči máte zakázané spouštění JavaScriptu. Může se tedy stát, že nebudete moci odpovědět na všechny otázky. Prosím zkontrolujte a případně změňte nastavení svého prohlížeče.

Vzdělávání a rekvalifikace – budoucnost českého pracovního trhu

Vážená respondentko, vážený respondente,

Výzkumný ústav bezpečnosti práce, v. v. i., si Vás dovoluje požádat o vyplnění tohoto dotazníku, který bude sloužit ke sběru dat týkajících se dalšího vzdělávání se zacílením na nové rekvalifikace v ČR. Dotazník je zcela anonymní a jeho vyplnění Vám zabere přibližně 15 minut. Na Vašich odpovědích nám velice záleží, díky nim bude možné se zaměřit na zlepšení kvality na trhu práce nabízených vzdělávacích programů, které se týkají rekvalifikací.

Tento průzkum je anonymní.

Záznam odpovědí průzkumu neobsahuje žádné identifikační údaje o vás, pokud se na tyto údaje nějaká otázka v průzkumu výslovně nedotazuje.

Pokud pro přístup k průzkumu používáte přístupový kód, můžete být klidná(ý), přístupový kód není k odpovědi přiřazen. Je uložen v oddělené části databáze a je pouze označen, zda jste průzkum vyplnil(a) či ne. Přístupový kód nelze s odpovědí žádným způsobem spárovat.